TUTAJ BĘDZIESZ MIESZKAŁ
W TRAKCIE POBYTU
DOM W MARBELLI

NASZĄ BAZĄ NOCLEGOWĄ JEST DOM W MARBELLI – LUKSUSOWYM KURORCIE, SŁYNĄCYM Z PIĘKNYCH PLAŻ ORAZ WYJĄTKOWEGO POŁĄCZENIA MORZA I GÓR.

 

Naszą bazę noclegową stanowi wygodny dom na willowym osiedlu Elviria Hills, w okolicach Marbelli. Miasto słynie ze specyficznego mikroklimatu. Zimy są tu najłagodniejsze na wybrzeżu, a w lecie jest chłodniej niż w innych okolicznych miejscowościach. Do dyspozycji mieszkańców jest duża, w pełni wyposażona kuchnia, basen, boisko do koszykówki oraz zadaszony taras, na którym można odpocząć po męczącym dniu na motocyklu. W sąsiedztwie znajduje się wiele barów i restauracji z różnymi kuchniami świata oraz dwa duże sklepy ogólnospożywcze. Jeżeli chcecie spędzić popołudnie na plaży – wystarczy 15 minut spaceru i możecie rozkoszować się morzem.

 

Nasz dom przystosowany jest do pobytu w atmosferze relaksu. Wspólna jadalnia i salon z kominkiem integrują gości. Pokoje są dwuosobowe, z możliwością dostawki. Każdy pokój posiada własną łazienkę. Naszym celem jest sprawić abyście czuli się u nas swobodnie i przyjemnie. Będziecie naszymi gośćmi – rzetelnie zadbamy o każdy detal, który sprawi, że tydzień z Moto del Sol pozostawi w Waszym sercu niezapomniane przeżycia.