ZAREZERWUJ TERMIN,
WYBIERZ MOTOCYKL,
PRZYLEĆ DO ANDALUZJI
JAK TO DZIAŁA?

NA PEWNO CHCECIE WIEDZIEĆ JAK WYGLĄDA WYJAZD Z NAMI. PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY PLAN TURNUSU Z MOTO DEL SOL.

 

Najważniejsze dla nas, podczas turnusów, jest zadowolenie naszych Gości. Dlatego w jednym terminie, przyjmujemy maksymalnie 8 osób. Takie grupy umożliwiają swobodne zwiedzanie i przemieszczanie się. Nie jest dla nas istotne tempo jakim jeździcie. W tak małych grupach, każdy podczas jazdy będzie czuł się komfortowo. Jeżeli jeździcie od niedawna, macie wątpliwości czy dacie sobie radę na górskich trasach, nie martwcie się, mamy opracowane trasy również dla Was. Jeżeli będzie taka potrzeba, osoby o słabszych umiejętnościach, będą zwiedzały trasy widokowe wzdłuż wybrzeży i dolin z drugim przewodnikiem.

W związku z tym, że mieszkamy w Andaluzji, nie korzystamy z hoteli, nigdy nie odwołujemy wyjazdów – turnus odbywa się nawet z jedną osobą. Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny.

Każdy wyjazd z Moto del Sol trwa tydzień, od soboty, do soboty. Możecie przyjechać do nas w pojedynkę lub z grupą. Jeżeli nie macie z kim przyjechać i obawiacie się, że będziecie się czuli osamotnieni – nie martwcie się. Duża część naszych Gości, to również osoby przyjeżdżające w pojedynkę, więc na pewno szybko nawiążecie nowe motocyklowe znajomości. Ponadto nasi przewodnicy i instruktorzy to osoby o wyjątkowym temperamencie i umiejętności organizacji czasu wolnego, dzięki czemu każdy kto nas odwiedza, z pewnością nie będzie się nudził.

WYJAZD Z MOTO DEL SOL KROK PO KROKU.

Zarezerwujcie dogodny dla siebie termin przyjazdu do nas oraz bilety lotnicze na ten termin. Informacje na temat połączeń Polska – Andaluzja, znajdziecie w zakładce https://motodelsol.eu/jak-do-nas-przyjechac. Rezerwacji terminu oraz motocykla możecie dokonać za pomocą naszej strony internetowej lub dzwoniąc bezpośrednio do naszej manager Oli +48 535 947 925. Po złożeniu rezerwacji i wpłacie zaliczki skontaktujemy się z Wami, odpowiemy na wszelkie pytania oraz podpowiemy jak przygotować się do przyjazdu do nas. Pamiętajcie – gdy kupicie już bilety lotnicze, prześlijcie nam dane Waszego lotu – abyśmy wiedzieli, o której godzinie odebrać Was z lotniska.

Gdy wylądujecie na lotnisku w Maladze, nasi rezydenci będą tam już na Was czekać. Oni przetransferują Was do naszego domu w Marbelli. Transfer realizowany jest komfortowym, klimatyzowanym busem Opel Vivaro.

SOBOTA

Po dotarciu do domu, W sobotę, będziecie mieli czas na zaaklimatyzowanie się i poznanie uroków okolicy. Podczas spotkania organizacyjnego zostaniecie wprowadzeni w zasady, jakie będą obowiązywać przez najbliższe 7 dni podczas pobytu w domu oraz w trakcie wycieczek. Dopełnimy wszystkich formalności związanych z wynajęciem motocykla, podpiszemy wszystkie niezbędne dokumenty, przekażemy Ci też Twój motocykl i opowiemy o lokalnych zwyczajach drogowych. Dzień przyjazdu jest dniem organizacyjnym, w tym dniu nie jeździmy na motocyklach.

Każdy kolejny dzień rozpoczynamy od wspólnego śniadania. Spotykamy się na śniadaniu o 8:30 i podczas posiłku omawiamy trasę, to co zobaczymy a także jak się przygotować na konkretny dzień. Wierzymy, że każdy wyjedzie z naszego domu najedzony i pełen energii. Po posiłku przygotowujemy się do wycieczki. O godzinie 10:00 spotykamy się przy maszynach, gdzie odbywa się krótka odprawa. Nasze codzienne trasy to ok. 250 km krętych andaluzyjskich dróg, co przekłada się na 6-8 godzin spędzonych na motocyklu.

NIEDZIELA

Niedziela to pierwszy dzień kiedy wspólnie wyjedziemy na wycieczkę. Odprawa tego dnia trwa zazwyczaj dłużej niż w każdy kolejny dzień. Musimy dbać o Wasze bezpieczeństwo i komfort, więc oprócz omówienia zasad jazdy z przewodnikiem, pomagamy przygotować się i przystosować wybrany motocykl do indywidualnych preferencji. W niedzielę jedziemy zawsze w trasę, która pozwoli rozruszać się i poznać motocykle, które wybraliście. Musimy też ocenić jakie doświadczenie i preferencje mają nasi Goście, aby wiedzieć w jaki sposób dostosować pozostałe trasy i prędkości do grupy. Pierwszego dnia jazdy przemierzymy około 250 km. Po drodze zatrzymujemy się w kilku punktach widokowych. A w połowie wycieczki robimy postój na obiad w jednej z hiszpańskich restauracji. Wracamy do domu ok. 18:00.

PONIEDZIAŁEK – CZWARTEK

Od poniedziałku do czwartku dni organizacyjnie wyglądają podobnie. Codziennie spotykamy się na śniadaniu i po godzinie 10:00 wyjeżdżamy w jedną z przygotowanych przez nas tras. O tym, która to będzie trasa decyduje często pogoda w danym regionie, Twoje preferencje oraz kondycja. Każda z wycieczek ma wiele walorów, a żadna z naszych tras nie jest podobna do innej. Zazwyczaj wracamy do domu około godziny 18:00. Wieczorem jest czas wolny, który możecie poświęcić na odpoczynek, integrację lub spacer na plażę, do której z naszego domu można dojść w zaledwie 15 minut. Czas wolny warto wykorzystać na wizytę w Marbelli lub Maladze, gdzie oświetlone, wąskie uliczki starego miasta, z niezliczoną ilością restauracji, tworzą wyjątkowy klimat. Podczas dłuższych wycieczek musicie pamiętać, że odpoczynek przed kolejnym dniem na motocyklu jest obowiązkowy – gdyż codziennie czeka Was do pokonania ponad 200 km górskich dróg.

PIĄTEK

Piątek jest naszym dniem wolnym. Macie wtedy okazję wybrać się gdzieś samemu lub z innymi Gośćmi. Po pięciu dniach wspólnej jazdy, macie już pewne doświadczenie i znajomość okolicy. Zawsze podpowiadamy gdzie warto jest pojechać, wybierając spośród miejsc, których nie odwiedziliśmy wspólnie. Pomagamy wyznaczyć trasę i przybliżyć ciekawe punkty, które mogą Was zainteresować. Wieczorem, kiedy wszyscy są już w domu, podczas ostatniego spotkania organizacyjnego mamy czas na podsumowanie tygodnia. Wtedy również zdajecie motocykle i rozliczamy się z wszelkich formalności. Reszta wieczoru, pozostaje na relaks i przygotowanie się do wylotu.

SOBOTA

Sobota jest ostatnim dniem Waszej motocyklowej przygody w Andaluzji. Dzień zaczynamy od śniadania, po którym pakujemy się i odwozimy Was na lotnisko.

 

Mamy nadzieję, że tydzień z Moto del Sol, pozostawi kolekcję cudownych wspomnień i niezapomnianych wrażeń. Andaluzja to niezliczona ilość pięknych tras, których nie da się eksplorować podczas jednego pobytu. Wierzymy, że wrócicie do nas na kolejny urlop, aby ponownie przejechać z nami setki kilometrów.