WYJAZD Z MOTO DEL SOL OD A-Z

NA PEWNO CHCECIE WIEDZIEĆ JAK WYGLĄDA WYJAZD Z NAMI. PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY SCHEMAT WYJAZDU Z MOTO DEL SOL OD A-Z.

 

NA NASZE WYJAZDY ZAPRASZAMY JEDNORAZOWO MAKSYMALNIE 8 OSÓB. WSZYSTKIE NASZE WYJAZDY TRWAJĄ OD SOBOTY DO SOBOTY.

 

ZACZYNAMY!

 

Po złożeniu rezerwacji i wpłacie zaliczki skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszelkie pytania oraz podpowiemy jak przygotować się do przyjazdu do nas. Gdy kupisz już bilety lotnicze, prześlij nam dane Twojego lotu -żebyśmy wiedzieli, o której godzinie odebrać Cię z lotniska.  Twoja hiszpańska przygoda z Moto del Sol rozpocznie się na lotnisku w Maladze. Tam spotkamy się po raz pierwszy i zadbamy, abyś w komfortowych warunkach dotarł do naszej bazy.

 

SOBOTA to dzień Twojego przylotu. Po dotarciu do domu będzie czas na zaklimatyzowanie się, poznanie uroków okolicy i wprowadzenie w zasady, jakie będą obowiązywać przez najbliższe 7 dni. Tego dnia nie jeździmy jeszcze motocyklami. Podpiszemy jednak wszystkie niezbędne dokumenty, przekażemy Ci też Twój motocykl i opowiemy o lokalnych zwyczajach motocyklowych, a także zasadach panujących w domu i na naszych wycieczkach.

Każdy kolejny dzień rozpoczynamy od wspólnego śniadania. Spotykamy się na śniadaniu o 8:30 i podczas posiłku omawiamy trasę, to co zobaczymy a także jak się przygotować na konkretny dzień. Wierzymy, że każdy wyjdzie z naszego domu najedzony i pełen energii.
Po posiłku przygotowujemy się do wycieczki. O godzinie 10:00 spotykamy się przy maszynach gdzie nastąpi krótka odprawa. Nasze codzienne trasy to ok. 250 km krętych andaluzyjskich dróg, co przekłada się na 6-8 godzin spędzonych na motocyklu.

 

NIEDZIELA to pierwszy dzień kiedy wspólnie wyjedziemy na wycieczkę. Odprawa tego dnia trwa zazwyczaj dłużej niż w każdy kolejny dzień. Musimy dbać o Twoje bezpieczeństwo i komfort, więc oprócz omówienia zasad jazdy z przewodnikiem, pomagamy przygotować się do jazdy i przystosować wybrany motocykl do indywidualnych preferencji. W niedzielę jedziemy zawsze w przyjemną trasę, która pozwoli rozruszać się i poznać motocykl, który wybrałeś. Musimy też ocenić jakie doświadczenie i preferencje mają nasi goście, aby wiedzieć w jaki sposób dostosować trasy i prędkości do grupy. Trasa ta ma około 250 km. Po drodze zatrzymujemy się w kilku punktach widokowych. A w połowie wycieczki zatrzymamy się na obiad w jednej z hiszpańskich restauracji. Wracamy do domu ok. 18.

 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA I CZWARTEK – kolejne dni kształtuje wiele czynników. Organizacyjnie wyglądają one podobnie. Codziennie spotykamy się na śniadaniu i po godzinie 10:00 wyjeżdżamy w jedną z przygotowanych przez nas tras. O tym, która to będzie trasa decyduje często pogoda w danym regionie, Twoje preferencje oraz kondycja ? Każda z wycieczek ma wiele walorów, a żadna z naszych tras nie jest podobna do innej. Zazwyczaj wracamy do domu około godziny 18:00. Wieczorem jest czas dla naszych gości, na odpoczynek, integrację lub spacer na plażę. Możesz również wykorzystać wieczór na wizytę w Marbelli lub Maladze, gdzie oświetlone, wąskie uliczki starego miasta, z niezliczoną ilością restauracji, tworzą iście hiszpański klimat. Pamiętaj jednak o odpoczynku, gdyż kolejnego dnia, znów czeka Cię do pokonania ponad 200 km górskich dróg.

 

PIĄTEK – jest naszym dniem wolnym. Masz wtedy okazję wybrać się gdzieś samemu lub z innymi gośćmi. Po pięciu dniach wspólnej jazdy, masz już pewne doświadczenie i znajomość okolicy. Zawsze podpowiadamy gdzie warto jest pojechać, wybierając spośród miejsc, których nie odwiedziliśmy wspólnie. Pomagamy wyznaczyć trasę i przybliżyć ciekawe punkty, które mogą Cię zainteresować. Kiedy wrócisz do domu, będziemy mieli czas na podsumowanie tygodnia, zdanie motocykla i rozliczenie wszelkich formalności. Wieczór pozostanie na relaks i przygotowanie się do wylotu.

 

SOBOTA – po tygodniu spędzonego wspólnie czasu, zostanie nam sobotni poranek na śniadanie i niestety będziemy musieli odwieźć Cię na lotnisko. Mamy nadzieję, że tydzień z Moto del Sol, pozostawi kolekcję cudownych wspomnień i niezapomnianych wrażeń.