MOTOCYKLEM PRZEZ
ANDALUZJĘ
MOTO DEL SOL

TYDZIEŃ Z NAMI NA DROGACH ANDALUZJI – NIEZAPOMNIANA PRZYGODA! WYBIERZCIE MOTOCYKL – ZAREZERWUJCIE TERMIN – CZEKAMY NA WAS!

 

Projekt Moto del Sol to tygodniowa motocyklowa przygoda w samym sercu hiszpańskiej Andaluzji. Jego inicjatorami są pasjonaci motocykli z wieloletnim doświadczeniem jako przewodnicy turystyczni, instruktorzy i trenerzy. Ludzie o nietuzinkowych osobowościach, którzy swoją wiedzą i miłością do motocykli postanowili podzielić się z innymi amatorami dwóch kółek. Robią to odkrywając przed nimi, zakątki wybrzeża Costa del Sol i sąsiadujących z nim gór Sierra Nevada.

Moto del Sol to także kameralna atmosfera, pełna różnorodność tras motocyklowych, nowoczesna flota i niezapomniany smak lokalnych przysmaków kulinarnych. Nasza oferta wakacji w Hiszpanii skierowana jest niemalże do wszystkich, którzy czerpią przyjemność z dowolnej formy przemieszczania się motocyklem. W naszym gronie odnajdą się zarówno samotnicy, eksplorujący uroki lokalnych asfaltów i pochłaniający uroki Andaluzyjskich krajobrazów, jak i amatorzy szybkiej jazdy torowej.

Niezależnie od tego czy jesteście motocyklowymi turystami – przylatującymi do nas w pojedynkę, z gronem przyjaciół, swoją rodziną czy też traktujecie pobyt u nas jak tygodniowy obóz treningowy, wypracujemy dla Was taki model pobytu, który pozostawi niezapomniane wrażenia z wizyty w Moto del Sol.

NASZE MOTOCYKLE

NASZA FLOTA TO 12 NOWOCZESNYCH MOTOCYKLI

Yamaha
MT-07

Więcej >>>

Honda
Africa CRF 1000 L (DCT)

Więcej >>>

BMW
R 1200 GS

Więcej >>>

BMW
R 1200 GS RALLYE

Więcej >>>

BMW
S 1000 XR

Więcej >>>

BMW
F 850 GS

Więcej >>>