NASZA FLOTA

Yamaha MT-07
OPTYMALNY W KAŻDYM CALU

Lekki, zwinny motocykl typu naked z dwucylindrowym, rzędowym silnikiem o mocy 75 KM i maksymalnym momencie obrotowym równym 68 Nm. Charakterystyka oddawania mocy pozwala na precyzyjne prowadzenie przy dynamicznej jeździe, dając jednocześnie poczucie stabilności i wyczucia. Model z 2018 roku ma poprawione, utwardzone zawieszenie oraz nowy kształt kanapy, które znacznie wpływają na ergonomię podczas jazdy.

  • POJEMNOŚĆ: 700 CM3
  • MOC: 75 KM
  • WYSOKOŚĆ SIEDZISKA: 805 MM
  • MASA WŁASNA: 182KG

Zarezerwuj ten motocykl już dziś >>>

Yamaha
MT-07

Więcej >>>

Honda
Africa CRF 1000 L (DCT)

Więcej >>>

BMW
R 1200 GS

Więcej >>>

BMW
R 1200 GS RALLYE

Więcej >>>

BMW
S 1000 XR

Więcej >>>

BMW
F 850 GS

Więcej >>>

GALERIE Z WYPRAW

NASZE WYJAZDY TO ZAWSZE 100% PRZYJEMNOŚCI

NASI INSTRUKTORZY

LUDZIE Z DOŚWIADCZENIEM, WIEDZĄ I PASJĄ

GŁADYGA
SEWERYN

To jeden z czołowych instruktorów techniki jazdy motocyklem w Polsce. Od wielu lat pracuje dla najbardziej znanych Akademii Bezpiecznej Jazdy. Potrafi jeździć na wszystkim, a jego zdolność przekazywania wiedzy, zaraża każdego motocyklistę chęcią podnoszenia swoich umiejętności.

Więcej >>>

MOLENDOWSKA
ALEKSANDRA

Nasz manager, osoba odpowiedzialna za zaplanowanie Waszego urlopu z Moto del Sol w najmniejszych szczegółach. Dba o przebieg Waszych wakacji- od chwili rezerwacji, przez pobyt, aż do wylotu. To dzięki niej, nasz dom w Marbelli ma wyjątkowy klimat.

Więcej >>>

LANGE
BORIS RAMOS

Nasz przewodnik, rodowity Hiszpan. Techniki jazdy uczył się pokonując setki zakrętów pomiędzy morzem a górami, wspinając się offroadem, aby podziwiać najpiękniejsze widoki i wyciskając jak najwięcej z każdego okrążenia na hiszpańskich torach asfaltowych.

Więcej >>>