POZNAJ LEPIEJ MOTODELSOL

Honda Africa CRF 1000 L (DCT)
OPTYMALNY W KAŻDYM CALU

Motocykl idealny do jazdy we wszystkich możliwych warunkach. Posiada dwusprzęgłową skrzynię biegów DCT (Dual Clutch Transmition). Dwucylindrowy silnik o mocy 95,2 KM oraz maksymalnym momencie obrotowym 99 Nm pozwala na uzyskanie odpowiedniego przyspieszenia zawsze kiedy tego potrzebujemy.  Regulowane siedzenie zapewnia ergonomiczną pozycję. Prowadzi się przyjemnie i stabilnie, a proponowane tryby są intuicyjne w ustawieniu i dostosowaniu pod własne preferencje.

  • POJEMNOŚĆ: 1000 CM3
  • MOC: 95 KM
  • WYSOKOŚĆ SIEDZISKA: 850 MM
  • MASA WŁASNA: 232KG

Zarezerwuj ten motocykl już dziś >>>

Honda
Africa CRF 1000 L (DCT)

Więcej >>>

Yamaha
MT-07

Więcej >>>

BMW
R 1200 GS

Więcej >>>

BMW
R 1200 GS RALLYE

Więcej >>>

BMW
S 1000 XR

Więcej >>>

BMW
F 850 GS

Więcej >>>

GALERIE Z WYPRAW

NASZE WYJAZDY TO ZAWSZE 100% PRZYJEMNOŚCI

NASI INSTRUKTORZY

LUDZIE Z DOŚWIADCZENIEM, WIEDZĄ I PASJĄ

GŁADYGA
SEWERYN

To jeden z czołowych instruktorów techniki jazdy motocyklem w Polsce. Od wielu lat pracuje dla najbardziej znanych Akademii Bezpiecznej Jazdy. Potrafi jeździć na wszystkim, a jego zdolność przekazywania wiedzy, zaraża każdego motocyklistę chęcią podnoszenia swoich umiejętności.

Więcej >>>

MOLENDOWSKA
ALEKSANDRA

Nasz manager, osoba odpowiedzialna za zaplanowanie Waszego urlopu z Moto del Sol w najmniejszych szczegółach. Dba o przebieg Waszych wakacji- od chwili rezerwacji, przez pobyt, aż do wylotu. To dzięki niej, nasz dom w Marbelli ma wyjątkowy klimat.

Więcej >>>

LANGE
BORIS RAMOS

Nasz przewodnik, rodowity Hiszpan. Techniki jazdy uczył się pokonując setki zakrętów pomiędzy morzem a górami, wspinając się offroadem, aby podziwiać najpiękniejsze widoki i wyciskając jak najwięcej z każdego okrążenia na hiszpańskich torach asfaltowych.

Więcej >>>