POZNAJ LEPIEJ MOTODELSOL

BMW R 1200 GS
OPTYMALNY W KAŻDYM CALU

Ikona wśród motocykli turystycznych. Dwucylindrowy silnik typu bokser o mocy 125 KM i maksymalnym momencie obrotowym równym 125 Nm zapewnia wysoką wydajność i płynną pracę. Uzbrojony w systemy ABS Pro, Dynamic Esa, Hill Start Control, Dynamic Traction Control podnosi bezpieczeństwo i komfort jazdy. Pomimo dużej masy to zwrotna i poręczna maszyna.

  • POJEMNOŚĆ: 1200 CM3
  • MOC: 125 KM
  • WYSOKOŚĆ SIEDZISKA: 850 MM
  • MASA WŁASNA: 238KG

Zarezerwuj ten motocykl już dziś >>>

BMW
R 1200 GS

Więcej >>>

Yamaha
MT-07

Więcej >>>

Honda
Africa CRF 1000 L (DCT)

Więcej >>>

BMW
R 1200 GS RALLYE

Więcej >>>

BMW
S 1000 XR

Więcej >>>

BMW
F 850 GS

Więcej >>>

GALERIE Z WYPRAW

NASZE WYJAZDY TO ZAWSZE 100% PRZYJEMNOŚCI

NASI INSTRUKTORZY

LUDZIE Z DOŚWIADCZENIEM, WIEDZĄ I PASJĄ

GŁADYGA
SEWERYN

To jeden z czołowych instruktorów techniki jazdy motocyklem w Polsce. Od wielu lat pracuje dla najbardziej znanych Akademii Bezpiecznej Jazdy. Potrafi jeździć na wszystkim, a jego zdolność przekazywania wiedzy, zaraża każdego motocyklistę chęcią podnoszenia swoich umiejętności.

Więcej >>>

MOLENDOWSKA
ALEKSANDRA

Nasz manager, osoba odpowiedzialna za zaplanowanie Waszego urlopu z Moto del Sol w najmniejszych szczegółach. Dba o przebieg Waszych wakacji- od chwili rezerwacji, przez pobyt, aż do wylotu. To dzięki niej, nasz dom w Marbelli ma wyjątkowy klimat.

Więcej >>>

LANGE
BORIS RAMOS

Nasz przewodnik, rodowity Hiszpan. Techniki jazdy uczył się pokonując setki zakrętów pomiędzy morzem a górami, wspinając się offroadem, aby podziwiać najpiękniejsze widoki i wyciskając jak najwięcej z każdego okrążenia na hiszpańskich torach asfaltowych.

Więcej >>>