MOTO DEL SOL TO SPOTKANIE
PASJONATÓW Z PASJONATAMI
CZEMU POJECHAĆ
Z NAMI

MOTO DEL SOL TO PRZEDE WSZYSTKIM KAMERALNA ATMOSFERA ORAZ SPOTKANIE MOTOENTUZJASTÓW. NASZYM CELEM JEST DZIELENIE SIĘ PASJĄ – DO MOTOCYKLI, PODRÓŻY ORAZ ANDALUZJI.

 

Jesteśmy pasjonatami i motocyklistami, a Andaluzja to nasz drugi dom. Stworzyliśmy Moto del Sol, aby podzielić się z Wami naszą miłością do motocykli oraz niesamowitej Andaluzji, która urzekła nas od pierwszego spojrzenia. Chcieliśmy stworzyć usługę, która będzie alternatywą dla typowych, komercyjnych wyjazdów, nie dających możliwości poznania esencji i prawdziwego smaku tego regionu. Naszym celem nie jest jeździć po utartych szlakach, standardowych trasach, ale dzielić się z innymi miłośnikami motocyklowych podróży tym, co Andaluzja ma wyjątkowe – unikalnymi miejscami, pięknymi rejonami i wyjątkowymi punktami widokowymi. Bardzo ważne jest dla nas również, propagowanie bezpiecznej jazdy. Podczas wspólnych wypraw możecie liczyć na rady oraz wskazówki naszych instruktorów, pozwalające Wam ulepszać technikę jazdy, a tym samym jej bezpieczeństwo.

Aby czas spędzony z nami w Andaluzji był prawdziwym relaksem i dzieleniem się wspólną pasją na naszą bazę wybraliśmy dom, nie hotel. Dzięki temu podczas pobytu u nas, macie pewność kameralnej atmosfery, ciekawego towarzystwa i komfortowych warunków. Przyjeżdżając do nas, stajecie się naszymi Gośćmi i chcemy abyście tak właśnie się u nas czuli.

Wszystko to, co zobaczyliśmy i czego doświadczyliśmy w tym pięknym miejscu, z ogromną przyjemnością chcemy przekazać Wam. Mamy nadzieję, że tydzień spędzony w naszym domu i wspólnie przejechane kilometry andaluzyjskimi trasami, pozwolą zarazić Was miłością do Andaluzji. Jesteśmy przekonani, że to tylko kwestia czasu, kiedy odwiedzicie nas po raz kolejny.